30 січня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Протидія психологічному вигоранню команди та членкинь УЖВ”

30 січня ГО “Українська Жіноча Варта” провела для команди та членкинь УЖВ вебінар із психологом. Тема онлайн-зустрічі: “Протидія психологічному вигоранню команди та членкинь УЖВ”.

Психологічне вигорання – це емоційне виснаження, що зростає з часом. Це поняття було введене американським психіатром Гербертом Фрейденбергером ще в 1974 році, але й досі актуальне. 

УЖВ зібрала свою команду та членкинь організації, щоб психологиня розповіла про психологічне вигорання, причини його виникнення та симптоми. Адже виділяють 130 ознак цього стану, які розділяють на 5 категорій, а саме: інтелектуальна, фізична, емоційна, поведінкова та соціальна сфери. Крім того, фахівець поділилася з дівчатами ефективними методами профілактики та боротьби з психологічним та емоційним виснаженням.

Спікером було запрошено психолога Ганною Молдован, спеціалізацією якої є робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Зазначимо, Ганна – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Освіту отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”.  

Після теоретичної частини фахівець відповіла на питання, які жінки писали при реєстрації, а також дала змогу кожній висловитись і запитати про те, що турбує. Наприкінці зустрічі присутні почули від Ганни слова підтримки та мотивації. 

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Розвиток спроможностей організації задля підтримки дівчат та жінок” за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard