29 жовтня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл “Самооборона для жінок” (фото)

29 жовтня 2023 року у Києві продовжились курси з самооборони для дівчат та жінок від ГО «Українська Жіноча Варта». Вони триватимуть і надалі двічі на місяць до кінця року.

Зазвичай нападник переважає в розмірах і вазі, тому дати йому відсіч силою не завжди вийде важливо знати анатомічні особливості нападника, вміти вибирати правильну позицію для захисту від нападу та вміти перетворити на зброю будь-що. Саме про це йшлося на вишколі.

Тренером курсу є сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.

Крім теоретичної частини, дівчата відпрацьовували практичні навички спеціальні техніки з самооборони, які допоможуть дати відсіч ворогу, навіть якщо він більший і сильніший! 

Нещодавно у тренера Віктора Краєвського був День народження, тож дівчата підготувались, щоб зробити маленьке свято і привітати сенсея. 

Нагадаємо, мета цього курсу навчити жінок прийомам самозахисту, соціально згуртувати українців, підтримати та допомогти під час війни.

Захід організован ГО “Українська Жіноча Варта” у співпраці з Європейським університетом.

Вишколи для дівчат і жінок ми проводимо регулярно, плануємо й надалі навчати українок необхідними навичками. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard