Психолог

29 серпня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Психологічні сесії з протидії психологічному вигоранню”

29 серпня 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з лікарем-психологом Ганною Молдован. 

Зазначимо, Ганна – лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та в Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.  

Під час теоретичної частини онлайн-зустрічі психолог розповіла багато цікавої та корисної інформації про вигорання. Наприклад, чи знали ви, що психологічне вигорання – це стан фізичного і емоційного виснаження, яке є результатом постійного стресу, надмірної роботи та високих вимог до самого себе? Проявляється як у вигляді фізичної втоми, так і в почутті психологічної та емоційної виснаженості. Психологиня познайомила присутніх з практиками, які допоможуть відновити ресурс та боротися з психологічним вигоранням. 

Другою частиною наших зустрічей з психологом завжди є відповіді на питання. Ті, хто регулярно приходить на такі зустрічі, про це вже знають, тому мають змогу заздалегідь обдумати питання для психолога. Проте новенькі не розгубились і також активно включилися в процес спілкування у форматі “питання-відповідь”.

Наприкінці заходу психологиня Ганна Молдован сказала слова підтримки та мотивації присутнім дівчатам та жінкам. 

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни. 

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч. 

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard