Психолог

29 серпня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Обмеження на шляху змін. Що заважає адаптуватись і приймати?»

29 серпня 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з психологом Ганною Молдован на тему «Обмеження на шляху змін. Що заважає адаптуватись і приймати?»

Зазначимо, такі заходи УЖВ проводить регулярно з метою соціальної згуртованості українок, психологічної підтримки та допомоги під час війни. 

Спікером цієї зустрічі була лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту вона отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та в Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.  

Усі реакції людини на небезпеку можна звести до трьох: боротися, бігти або завмерти. Якщо небезпека така, з якою ми можемо боротися – ми боремося, якщо боротися не в змозі – то тікаємо, а якщо ми не маємо ні тієї, ні іншої можливості – завмираємо. Тому для нормального функціонування людині просто необхідно вміти адаптуватися до довкілля. Це питання виживання і здоров’я. Саме про це йшлося на онлайн-зустрічі. 

Психолог розповіла про поняття та механізм адаптації, а також запропонувала конкретні кроки для пришвидшення адаптації до змін у навколишньому середовищі. Після теоретичної частини всі охочі мали змогу задати питання в межах цієї зустрічі та отримати професійні поради від фахівця. Наприкінці зустрічі психологиня сказала слова підтримки та мотивації присутнім. 

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни.  

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard