29 лютого Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

29 лютого ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Спікерка Tana Sribna – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Цього разу зустріч була присвячена жіночності. Присутні говорили про жіночність в обереговій вишивці на полотні, про дітей, про творчі проекти, про мак-карти, які повертають до нашої прекрасної частинки Бога в тілі та про канали й підкасти з фрагментами улюблених книг. 

А ще заспівали з фольклористикою Людмилою Доброволенко веснянку, записану від переселенців із Полтавщини на Донеччину, с. Єгорівка. До речі, ця пісня увійшла до 8 елементів нематеріальної культурної спадщини Донеччини. 

Кожне Жіноче коло приходить цікаво, пізнавально та з користю для душі й тіла. ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас наступного четверга, щоб разом продовжувати відновлюватися в жіночому колі!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard