29 лютого актив жінок Бородянської ТГ відвідали центр “УЖВ ХАБ Бородянка” та навчалися фінансовому плануванню та управлінню фінансами

Олена Білецька в УЖВ ХАБі Бородянка, провела навчання та бізнес гру для жінок громади. Три годин гри та тренінгу в  українську версію кеш флоу “Cash Flow”пролетіли як три хвилин.

Фінансова грамотність – це запорука фінансового добробуту населення, а підвищення рівня обізнаності з фінансових питань зробить усіх нас готовими до сучасних викликів, допоможе населенню стати фінансово стійким до економічних потрясінь, навчить приймати виважені рішення та досягати фінансових цілей. Бізнес-гри та тренінг фінансової грамотності – це потужний механізм саморозвитку та освіти. 

“Cash Flow” – у перекладі з англійської “грошовий потік”. Ця гра неймовірно популярна у всьому світі. Протягом гри тренерка дала багато корисної та цікавої інформації про гроші. Крім того, присутні завдяки грі вивчали правила поводження з грошима, вчилися інвестувати та грамотно збільшувати капітал. Тренінг пройшов у позитивній, приємній та дружній атмосфері.

Наприкінці заходу ведуча Олена Білецька надала відгук і психологічну підтримку кожній з учасниць. Далі буде…

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert та у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard