29 липня 2023 року Українська Жіноча Варта провела офлайн-тренінг “Фінансова грамотність” для жінок

29 липня 2023 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела офлайн-тренінг “Фінансова грамотність” та трансформаційну гру “Cash Flow” у м. Київ (фото)

Захід відбувся у Голосіївському районі столиці – Vcentri HUB.

Тренінг-гра тривав 5 годин.

Спікером було запрошено Олександру Юзик, тренерку з фінансової грамотності та ведучу трансформаційної гри Cash Flow, яка має 15-річний досвід роботи в корпоративних фінансах і продажах, є представницею виробничої компанії UA; волонтеркою Проекту з підвищення фінансової грамотності для підлітків, з досвідом проведення гри Cash Flow з 2021 року.

Попри вихідний, жінки зібралися на призначений час, кожна з учасниць була мотивована взяти участь у навчанні, яке пройшло позитивно та пізнавально, у приємній, дружній атмосфері. Протягом гри кожна дізналася багато цікавого про гроші, поводження з ними та способи їхнього примноження. Всі учасниці досягли цілей, які поставили на початку тренінгу, адже кожна мала свій запит. По закінченні тренінгу кожна учасниця зробила для себе висновки, а спікер пані Олександра надала детальний відгук і психологічну підтримку кожній з учасниць. Одразу ж почали обговорювати можливість нової зустрічі.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Тренінг проводився ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проєкту “Самозайнятість та економічна безпека жінок в Україні в період воєнного і післявоєнного стану”. Захід відбувся за підтримки Київської міської ради та у співпраці із заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хонда Мариною Петрівною.

 

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard