28 лютого Українська Жіноча Варта провела вебінар на тему “Гендерна рівність, соціальна інклюзія, вирішення конфліктів та недискримінація”

28 лютого ГО “Українська Жіноча Варта” провела онлайн-тренінг для персоналу центру “УЖВ ХАБ Бородянка” та команди УЖВ на тему: “Гендерна рівність, соціальна інклюзія, вирішення конфліктів та недискримінація”.

Спікеркою було запрошено Марину Руденко, фахівчиню з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії. Марина співпрацює як фрілансер із багатьма європейськими проєктами з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії.

Чи знали ви, що виділяють 4 групи гендерні стереотипів:

   • стереотипи маскулінності-фемінності;
   • стереотипи професійної діяльності чоловіків і жінок, що визначаються специфікою змісту праці;
   • стереотипи поєднання сімейних і професійних ролей відповідно до статі;
   • стереотипи зовнішності чоловіків і жінок, що стосуються нормативних приписів стосовно зовнішнього вигляду та критеріїв привабливості.

Про це та багато чого іншого цікавого та корисного розповіла спікерка в межах теми “Гендерна рівність, соціальна інклюзія, вирішення конфліктів та недискримінація”.

Після теоретичної частини у присутніх була можливість задати питання, які їх цікавили, та отримати вичерпну відповідь фахівчині.

Наприкінці зустрічі жінки почули від Марини Руденко та голови ГО “Українська Жіноча Варта” Олени Білецької слова підтримки та мотивації. 

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert та у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard