28 листопада Українська Жіноча Варта провела тренінг “Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами”

28 листопада 2023 року, Вікторія Філд, інструкторка ГО “Українська Жіноча Варта”, провела навчання з протимінної безпеки в Новомосковського районі (Дніпропетровська область) для волонтерів “Мамині Крила”. Тема тренінгу: “Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами (протимінна безпека)”. 

Учасниці отримали важливу інформацію про вибухонебезпечні засоби та території, де вони можуть розміщуватися. Це знання, які можуть врятувати життя їм та їхнім близьким. 

На тренінгу учасниці дізналися про те, як впізнати небезпеку та де вона може бути прихована; типи мін; наслідки вибухонебезпечних предметів; індикатори небезпечних територій та алгоритми поведінки на них. Тренерка окрему увагу приділила питанням пов’язаним з правилами безпеки на потенційно забрудненій вибухонебезпечними  предметами місцевості.

Після теоретичної частини присутні мали змогу задати питання, які їх турбують. Серед учасниць були ВПО, тому, зокрема, питання були про безпеку повернення на деокуповані території.

Українська Жіноча Варта планує й надалі регулярно проводити різні корисні навчання та тренінги. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах, та долучайтеся до наших заходів. 

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard