28 березня Українська Жіноча Варта і Tana Sribna провели в Києві Жіноче коло (фото)

28 березня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna в Публічній бібліотеці імені Лесі Українки м. Київ провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної та емоційної підтримки жінок.

Цього разу Жіноче коло ресурсна зустріч, де в емоційно безпечному доброзичливому бібліотечному просторі за круглим столом легко перемикатися з тривог і болю на те, що нас радує й наснажує, а саме творити диво своїми руками й для себе, а вже потім для світу. Робили вперше нитяні лялечки-мотанки з наміром і присвятою, говорили про нові книги, наші маленькі творчі плани, вишивали оберегові перші сорочечки для немовлят льолі та оберегові сорочки для захисників і захисниць. Надихались жіночими архетипами метафорично-асоціативних карт художниці Олі Гайдамаки та поетичної студії «Натхнення» Ольги Андріяшко.

Українська Жіноча Варта та Tana Sribna чекаємо вас на наступній зустрічі! Адже підтримка одна одної безцінна!!!

Ведучою Жіночих кіл підтримки є наша чудова та незмінна Tana Sribna бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», а також магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard