самооборона 27.08.2023

27 серпня Українська Жіноча Варта провела заняття з самооборони у м. Київ (фото)

27 серпня 2023 року у Києві для двох груп учасниць відбулись заняття в рамках чотиримісячних курсів від ГО «Українська Жіноча Варта».  

Тренером курсу є наш сенсей Віктор Краєвський – головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні. 

Протягом тригодинного вишколу жінки прослухали теорію та займалися відпрацюванням практичних навичок самооборони. Зазвичай нападник переважає в розмірах і вазі, тому дати йому відсіч силою не завжди вийде – важливо знати анатомічні особливості нападника, вміти вибирати правильну позицію для захисту від нападу та вміти перетворити на зброю будь-що. Саме ці теоретичні знання вкупі зі спеціальними техніками з самооборони допоможуть дати відсіч ворогу, навіть якщо він більший і сильніший за Вас! 

Крім того, присутні пропрацювали вправи, які допоможуть подолати психологічний бар’єр перед наданням опору. Не дивлячись на вислів “жіноча сила – в її слабкості”, тепер наші жінки знають, як себе захистити при нападах. 

Мета цього курсу – навчити жінок прийомам самозахисту, соціально згуртувати українців, підтримати та допомогти під час війни.

Захід організовано ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Європейського університету.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам – тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard