26 та 27 вересня Українська Жіноча Варта провела тренінг «Стратегічне планування діяльності УЖВ» (фото)

26 та 27 вересня ГО “Українська Жіноча Варта” провела в Києві дводенний тренінг для своїх членкинь у змішаному форматі. Учасниці, які не змогли бути присутніми офлайн, долучились до заходу у режимі відеоконференції.

Мета цього тренінгу – здобуття певних знань та навичок зі стратегічного планування діяльності мережі жіночого руху опору УЖВ. Адже війни не виграються поодиноко, держави не існують довго без відповідального громадянського суспільства, тому ми маємо кооперуватися, щоб вижити, чинити опір і розуміти, куди ми рухаємося.

Спікерами заходу були Олена Білецька, голова ГО “Українська Жіноча Варта”, та Ірина Шебітченко, експертка в області нарощування потенціалу, інституційної розбудови організацій, мобілізації коштів, залучення інвестицій, фандрейзингу, МіО та стратегування.

Протягом двох днів йшлося про формування стратегічного та операційного плану для УЖВ. В перший день учасниці розглянули такі поняття, як сталий розвиток, визначена та невизначена стратегії, цінність, фандра́йзинґ тощо. Другий день був присвячений основам проєктного менеджменту, з прикладами та лайфхаками від експертки. Крім того, було жваве обговорення отриманої інформації й, звісно, багато уточнюючих питань до Олени Білецької та Ірини Шебітченко.

Наприкінці дводенного заходу спікерки висловили слова підтримки та мотивації присутнім.

Дуже вдячні нашому партнеру та донору German Marshall Fund @gmfus of the United States за надану можливість інституційного розвитку для нашої організації.

Зустріч проводилась ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проєкту “Розвиток спроможностей організації задля підтримки дівчат та жінок” за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Українська Жіноча Варта” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла».

Захід проведено в рамках програми Ukraine: Relief, Resilience, Recovery за підтримки German Marshall Fund @gmfus of the United States.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard