Психолог

26 вересня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Обмеження на шляху змін. Що заважає адаптуватись і приймати?» (відео)

26 вересня 2023 року відбулася онлайн-зустріч від ГО «Українська Жіноча Варта» з психологом на тему «Обмеження на шляху змін. Що заважає адаптуватись і приймати?».

Чому так важко змінити своє життя? Чому я все кидаю на півдорозі? З чого почати? Знайомо? Саме з такими запитами жінки прийшли на онлайн-зустріч. 

Спікером було запрошено лікаря-психолога Ганну Молдован, яка працює в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Її спеціалізація – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”.  

Психолог розповіла про поняття та механізм адаптації з яким стикається кожний на шляху до змін, а також запропонувала конкретні кроки для пришвидшення цієї адаптації. Після теоретичної частини фахівець відповіла на питання, які жінки писали при реєстрації, а також дала змогу кожній висловитись і запитати те, що турбує. Наприкінці зустрічі присутні почули від Ганни слова підтримки та мотивації. 

Онлайн-зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Мета таких заходів – соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка та допомога під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну психологічну сесію.  

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard