26 серпня Українська Жіноча Варта провела вишкіл з тактичної медицини для дівчат та жінок у м. Київ (фото)

26 серпня 2023 року в Оболонському районі Києва в Vcentri HUB відбувся вишкіл з тактичної медицини від ГО «Українська Жіноча Варта». Дівчата пройшли базовий чотиригодинний курс з такмеду та отримали сертифікати. 

Під час тренінгу учасниць вчили надавати допомогу в умовах бойових дій, адже ранній початок надання медичної допомоги – чинник, що значно підвищує шанси на виживання. Зазначимо, всі навички та алгоритм дій надавалися згідно з протоколом MARCH. Вишкіл провела досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ Марія Горобець. Перша частина вишколу – це теорія, під час якої дівчатам не лише розповідали про надання медичної допомоги, а й познайомили з різними медичними засобами, які їм в цьому можуть допомогти. Під час другої частини була практика, під час якої кожний охочий спробував застосувати отримані знання та навички. Крім того, учасниці отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили. Наприкінці вишколу інструкторка сказала слова мотивації присутнім.  

 

Також на навчання були запрошені дівчата з Бородянки, які дуже активно і відповідально поставилися до матеріалу та відпрацювання практичних завдань на тренінгу. .

Навчання відбулося за підтримки Київської міської ради та у співпраці з заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хондою Мариною Петрівною.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам – тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard