26 серпня Українська Жіноча Варта провела офлайн-тренінг “Фінансова грамотність” та трансформаційну гру “Cash Flow” у м. Київ (фото)

ГО “Українська Жіноча Варта” 26 серпня 2023 року провела п’ятигодинний офлайн-тренінг “Фінансова грамотність” та трансформаційну гру “Cash Flow” для жінок у Голосіївському районі столиці – Vcentri HUB.  

Спікером було запрошено тренерку з фінансової грамотності та ведучу трансформаційної гри “Cash Flow” Олександру Юзик. Олександра має 15-річний досвід роботи в корпоративних фінансах і продажах, є представницею виробничої компанії UA та волонтеркою Проекту з підвищення фінансової грамотності для підлітків. Досвід проведення гри “Cash Flow” з 2021 року.

У вихідний день жінки зібрались, аби взяти участь у навчанні фінансовій грамотності за допомогою гри “Cash Flow” – у перекладі з англійської “грошовий потік”, вона неймовірно популярна у всьому світі. Протягом гри тренерка дала багато корисної та цікавої інформації про гроші. Крім того, присутні завдяки грі вивчали правила поводження з грошима, вчилися інвестувати та грамотно збільшувати капітал. Тренінг пройшов у позитивній, приємній та дружній атмосфері. По закінченні навчання всі присутні отримали від спікера детальний відгук та психологічну підтримку.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах, щоб не пропустити наступний захід!

Тренінг проводився “ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проєкту “Самозайнятість та економічна безпека жінок в Україні в період воєнного і післявоєнного стану”. Захід відбувся за підтримки Київської міської ради та у співпраці із заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хонда Мариною Петрівною.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard