26 листопада Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл “Самооборона для жінок” (фото)

26 листопада 2023 року, вже вдруге цього місяця, в Києві відбулися навчання в рамках курсу з самооборони для дівчат та жінок від ГО «Українська Жіноча Варта». Ці навчання триватимуть і надалі двічі на місяць до кінця року.

На заняттях  з самооборони учасниці вчаться давати відсіч та постояти за себе. Під час відпрацювання практичних навичок тренер уважно слідкує за правильністю виконання вправ. Дівчата доводять до автоматизму дії, які в критичний час зможуть застосувати до нападника, навіть якщо він більший і сильніший! 

Тренером курсу є сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.

Нагадаємо, мета цього курсу навчити жінок прийомам самозахисту, соціально згуртувати українців, підтримати та допомогти під час війни.

Захід організован ГО “Українська Жіноча Варта” у співпраці з Європейським університетом.

Вишколи для дівчат і жінок ми проводимо регулярно, плануємо й надалі навчати українок необхідними навичками. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard