25 січня Українська Жіноча Варта провела тренінг «Протидія гендерно зумовленому насильству» в “УЖВ-ХАБ Бородянка”

25 січня ГО “Українська Жіноча Варта” провела тренінг для дівчат та жінок Бородянки на тему «Протидія гендерно зумовленому насильству». Захід вже звично відбувся в “УЖВ-ХАБ Бородянка”.

Спікером було запрошено Ірина Шебітченко, яка має більше 10 років досвіду в проєктній діяльності, є експерткою з гендерної рівності та протидії гендерно зумовленому насильству. Ірина активно співпрацює з УЖВ та проводить консультування з гендерних питань.  

Спікерка розповіла, що під гендерно зумовленим насильством варто розуміти будь-який вид зловмисної шкоди, що завдається в силу статі, гендеру, сексуальної орієнтації та/або гендерної ідентичності, або в силу сформованих стереотипів щодо гендерних ролей. Найбільше від гендерно зумовленого насильства страждають жінки. 

За даними ООН, кожна третя жінка у світі стикається з фізичним або сексуальним насильством. За результатами дослідження Українського центру соціальних реформ на замовлення UNFPA до повномасштабного вторгнення рф, в Україні від насильства страждали 1,1 млн жінок на рік. Під час війни ця цифра значно зросла!

Після теоретичної частини було жваве обговорення, під час якого, кожна з присутніх мала змогу висловити свою думку стосовно питань, що стосуються гендерно зумовленого насильства. 

Наприкінці зустрічі спікер зустрічі Ірина Шебітченко та голова ГО “Українська Жіноча Варта” Олена Білецька висловили слова підтримки та мотивації присутнім.

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard