25 червня 2023р. відбулася зустріч з психологом. Тема: Психологічні сесії з протидії психологічному вигоранню

25 червня Українська Жіноча Варта провела для дівчат та жінок офлайн зустріч з психологом на тему “Психологічні сесії з протидії психологічному вигоранню громадських активісток та військовослужбовиць, які працюють у сфері протидії військовій агресії росії”

Зазначимо, що Тетяна Сіренко є кризовий психолог, травматерапевтка в напрямку тілесно-орієнтованої терапії, координаторка психологічного юніту  Центру психічної допомоги та реабілітації ветеранів госпіталю Лісова Поляна

На зустрічі мова йшла про емоційне вигорання. Як завжди, зустріч складалася з двох частин. Перша частина – теоретична інформація. Детально розглянули причини, симптоми та профілактику вигорання. А ще психолог розповіла про модель стресодолання BASIC Ph. Ізраїльська модель підвищення психологічної пружності – BASIC Ph .

Крім того, окремо особливу увагу приділили практикам для відновлення ресурсу.

Друга частина – відповіді на питання. Жінки, присутні на зустрічі, мали змогу запитати те, що їх турбує і отримати розгорнуті відповіді.

Наприкінці зустрічі психологиня Тетяна Сіренко слова підтримки та мотивації присутнім жінкам.

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни.

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard