24 вересня Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл “Самооборона для жінок” (фото)

24 вересня 2023 року у Києві продовжились курси з самооборони для дівчат та жінок від ГО «Українська Жіноча Варта». Вони плануються і надалі двічі на місяць до кінця року.

Існує стереотип, що жінка не може чинити опір нападнику чоловічої статі. Але на наших курсах з самооборони ми розвінчуємо цей міф!

Тренером курсу є сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні.

Протягом тригодинного вишколу кожна з двох груп прослухали не лише теорію, а й відпрацювали практичні навички. На курсі жінки вчилися правильно та швидко оцінювати ситуацію, застосовувати прийоми самооборони (звільнення від захватів, правильна атака, грамотний захист), перетворювати на знаряддя самозахисту будь-що. А також тренер розповів, як контролювати свій страх та як подолати психологічний бар’єр перед наданням опору. 

Захід організован ГО “Українська Жіноча Варта” у співпраці з Європейським університетом.

Вишколи для дівчат і жінок ми проводимо регулярно, плануємо й надалі навчати українок необхідними навичками. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard