24 вересня Українська Жіноча Варта провела тренінг для жінок на тему “Організація та фінансування власного бізнесу” у с. Бородянка (фото)

24 вересня 2023 року у селищі Бородянка відбувся черговий навчальний захід для жінок від ГО “Українська Жіноча Варта” – тренінг з економічної безпеки та соціальної згуртованості.

Учасниці пройшли навчання з організації та фінансування власного бізнесу під час воєнного стану. Мета цього заходу – розширити коло можливостей для українок, навчити їх соціальної згуртованості та самозайнятості.

Спікером було запрошено чудову лекторку Олену Пурденко – кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торгово-економічного університету. 

На тренінгу “Організація власного бізнесу” йшлося про сутність поняття сучасного бізнесу, підприємницьке мислення, маркетинг на стартап-ринку, податкову систему, а також про особливості створення бізнесу в умовах воєнного стану.

Крім того, відбулось активне обговорення бізнесових ідей присутніх на навчанні: ідея, цінність для споживачів, можливості заробітку. Спікерка дала професійні поради і підтримала кожну учасницю у її бажанні розпочати власну справу.

Незважаючи на короткий термін навчання, учасницям вдалося опанувати деякі практичні навички та зрозуміти, у якому напрямі рухатися щодо формування та удосконалення знань з економічної безпеки жінок, а також як використовувати переваги соціальної згуртованості.

Тренінг проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проєкту “Самозайнятість та економічна безпека жінок в Україні в період воєнного і післявоєнного стану”.

Українська Жіноча Варта планує регулярно проводити такі навчання. Всі охочі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Тренінг проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст  оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard