24 березня Українська Жіноча Варта провела вишкіл “Самооборона для жінок” у м. Київ (фото)

24 березня 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” розпочала чергові довготривалі курси з самооборони для двох груп жінок та дівчат.

Тренером цього курсу вже звично є наш сенсей Віктор Краєвський – головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні. Карате Сютокан – 2 Дан (Україна). Джіу-Джітсу – 3 Дан (Україна). Дзю-Дзютсю – 4 Дан (Німеччина). Айкідо/Фйкікан – 4 Дан (Японія).

Курс із самооборони складається з теоретичної та практичної частин. Протягом тригодинного вишколу присутнім, зокрема, розповідали як правильно вибрати позиції при захисті від нападу, як перетворити на зброю все, що потрапить під руку, як використати на користь собі анатомічні особливості нападника та як не боятися нападника, якщо він вдвічі більший за вас.

Під час практичної частини учасниці виконували вправи, аби навчитися захищатися від ударів та захватів. Крім того, жінки та дівчата робили вправи для подолання психологічного бар’єру та страху перед наданням опору. Наприкінці заняття присутні отримали слова підтримки та мотивації від тренера Віктор Краєвський.

Захід організовано ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Європейського університету.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам – тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard