23 вересня Українська Жіноча Варта провела заняття з тактичної медицини для дівчат та жінок у с. Бородянка (фото)

23 вересня 2023 року в селищі Бородянка, у Палаці культури, відбувся вишкіл з тактичної медицини від ГО «Українська Жіноча Варта». Дівчата пройшли базовий чотиригодинний курс та отримали сертифікати. 

Заняття провела досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ Марія Горобець.

Під час тренінгу учасниці вчились надавати медичну допомогу в умовах війни, познайомились з медичними засобами, які використовуються при наданні допомоги, та з вмістом тактичної аптечки. Під час практичної частини дівчата вчились зупиняти кровотечу, фіксувати переломи, тампонувати рани. А чи ви знаєте, що таке пневмоторакс і як йому запобігти? А учасниці нашого курсу з такмеду вже знають і вміють це робити. Зазначимо, алгоритм дій надавався згідно з протоколом MARCH. 

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи для дівчат і жінок в онлайн- і офлайн-форматах. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Тренінг проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст  оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard