23 травня 2023 року відбулася зустріч з психологом. ВІДЕО. Тема: Методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу

Українська Жіноча Варта провела онлайн-зустріч з психологом Ганною Молдован.

23 травня 2023 року відбулася зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта». Спікером була Ганна Молдован, лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Освіта: НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю медична психологія; Міжнародний інститут післядипломної освіти за спеціальністю травматерапія. Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей.

На зустрічі обговорили відновлення й мотивацію під час війни та розглянули методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу. Крім того, жінки, присутні на зустрічі, мали змогу запитати те, що їх турбує і отримати розгорнуті відповіді на свої питання.

Мета заходу – соціальна згуртованість українців, підтримка та допомога під час війни.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM.

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

ВІДЕО


#УЖВ
#EU
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
European Union in Ukraine
Instagram