21 січня Українська Жіноча Варта провела каністерапію (догтерапію) “Лапка в долоньку” для дітей в УЖВ ХАБ Бородянка

Цікавий захід для маленьких мешканців Бородянки відбувся в неділю 21 січня. Українська Жіноча Варта вперше провела в УЖВ Хаб сеанс каністерапії, назвавши його “Лапка в долоньку”.

Люди та собаки товаришують вже понад сорок тисяч років, а у 60-ті роки ХХ ст. у США виник напрямок терапії, що грунтується на спілкуванні між ними. Термін «каністерапія» має на увазі метод реабілітації за допомогою спеціально навчених собак.

Каністерапію для діток Бородянки проводила кваліфікована команда кінологів і психологів: Тетяна Слюсаренко, Марина Прокопенко та Дарія Резніченко. І звісно ж, частину команди складали чотирилапі сертифіковані терапевти: Челсі, Ніка, Джем та Шуша.

Захід мав на меті емоційну підтримку малечі в умовах воєнного часу. Адже спілкування з тваринами нормалізує роботу нервової системи, покращує настрій, знижує тривожність, допомагає долати депресію, відволікає від напруження сьогодення і зрештою поновлює любов до життя. Маленькі відвідувачі були у захваті від пухнастих терапевтів!

На каністерапії діти, які пережили окупацію, мали можливість щиро поспілкуватися з песиками, дізнатися багато цікавої інформації про поведінку собак та поводження з ними. Особливе захоплення у дітей викликала демонстрація трюків та навичок Челсі, Ніки, Джема та Шуші! Крім емоційної підтримки, задоволені діти отримали смаколики та подяки за участь у заході. А також купу яскравих веселих фотографій на згадку про захід. 

Цей проєкт створено ГО “Українська Жіноча Варта” завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert та у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст оголошення не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить тренінги та вишколи в онлайн- і офлайн-форматах, тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard