21 липня Українська Жіноча Варта провела онлайн-лекцію на тему «Виживання в міських умовах у випадку воєнних дій, надзвичайних ситуацій техногенного чи природного походження, психологічна підтримка та стресостійкість»

21 липня 2023 року відбулася онлайн-лекція від ГО «Українська Жіноча Варта» на тему «Виживання в міських умовах у випадку воєнних дій, надзвичайних ситуацій техногенного або природного походження. Психологічна підтримка та стресостійкість». Спікерами на зустрічі були голова УЖВ Олена Білецька та Олександр Білецький.

Під час  3 годинної онлайн-лекції спікери:

Розповіли про принципи виживання (образ мислення, тактика, навички, спорядження), принципи самозахисту (пильність, рішучість, агресивність, швидкість, холоднокровність/чіткість дій,  несподіваність, психологічна стійкість та витривалість).

Ознайомили присутніх з тим, як складати план виживання, план виходу/втечі з міста, а також, що має бути у тривожній валізі та аптечці.

На лекції надали багато важливої та корисної інформації. Всього й не перерахувати.

Також на вебінарі були присутні жінки з Бородянської ОТГ, які підтвердили і наголосили, що всі ці поради та рекомендації є цінними і стали у пригоді, оскільки самі жінки пережили у 2022 році окупацію рф, тож для них цей курс став буквально інструкцією по виживанню. Стресостійкість та психологічна підготовка, є важливою для виживання і переживання кризових ситуацій.

І, звісно, крім лекції, присутні мали змогу задати питання по темі заходу та отримати розгорнуті відповіді від досвідчених фахівців.

Наприкінці зустрічі жінки почули слова підтримки та мотивації від наших крутих спікерів.

Нагадаємо, мета заходу – навчити жінок основам виживання в міський умовах, соціально згуртувати, підтримати та допомогти під час війни. Ще однією метою є психологічна підтримка та формування стресостійкості.

Ми регулярно проводимо цікаві та корисні онлайн- та офлайн-зустрічі. Ці заходи УЖВ організовує для дівчат та жінок з метою підтримки та допомоги під час війни у рамках Програми “Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні”, що фінансується Crown Agents. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч.

фото


Ukrainian Women’s Guard