21 березня Українська Жіноча Варта і Tana Sribna провели в Києві Жіноче коло (фото)

21 березня 2024 року в Київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna в черговий раз провели зустріч у теплому жіночому колі. 

Цього разу Жіноче коло розвело пташине царство – Тетяна Свердел провела майстер-клас, як зробити пташечку зі джгуту та кількох пасем кольорових ниток. Процес захоплюючий, і в усіх чудово вийшло їх зробити. Пташечок найближчим часом передадуть тим, кого важливо окрилювати сьогодні надією.

Міркували про те, як важливо проговорювати свої тривожні стани й настрої і як це безпечно робити в бібліотечному затишному просторі. Говорили про те, як важливо тримати фокус на позитивних моментах життя, насолоджуватись і надихати інших. Отримали в подарунок квітку для благоустрою простору біля бібліотеки. Передивились книжкові виставки.

А ще передали адресну льолю – першу вишиту сорочечку для маленького мужнього українця з історією, вартою роману, й цілу коробку дитячих речей дітям-поспішайкам, які виходжуються в НДСЛ «Охматдит» Оленою Бондар, очільницею БФ «Superгерої». 

За участі матусь ГО «Літай» та жінок і дівчат ГО «Українська Жіноча Варта» зібрали, створили й передали ще льолі дітям захисників і захисниць України, серед яких мами-захисниці, кібер-мами та мами-дружини полеглих Героїв України! Адже ми всі маленькими справами своїми руками можемо створити диво один для одного, підтримати, отримати підтримку та бути в соціумі серед людей. 

Долучайтесь до нашого кола й створюйте свої заради утвердження та продовження українського життя. Чекаємо вас наступного четверга в теплому жіночому колі.

Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard