2.09 фінансова грамотність для УЖВ

2 вересня Українська Жіноча Варта провела навчання з фінансової грамотності, самозайнятості та соціальної згуртованості для жінок (фото)

2 вересня ГО “Українська Жіноча Варта” вчерговий раз провела навчання з фінансової грамотності, соціального підприємництва, самозайнятості та соціальної згуртованості для українок. Крім навчання, ще було проведено гру “Cash Flow”. Зазначимо, захід відбувся в рамках проєкту УЖВ: “Самозайнятість та економічна безпека жінок в Україні в період воєнного і післявоєнного стану”.

Не дивлячись на ранній час початку заходу, кожна з учасниць була мотивована взяти участь у навчанні, яке пройшло позитивно та пізнавально. 

Учасниці на чолі з головою організації Оленою Білецькою занурились у вивчення фінансової грамотності та принципів кооперації за допомогою гри “Cash Flow”. По закінченню зустрічі кожна учасниця зробила для себе висновки щодо своїх життєвих позицій. Гра – навчання тривала 4 години. Наприкінці заходу ведуча Олена Білецька надала відгук і психологічну підтримку кожній з учасниць. Далі буде…

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard