19 вересня запрошуємо на вебінар із психологом. Тема: “Перша психологічна допомога, опрацювання травми, боротьба з панічними атаками”

Шановні жінки! Українська Жіноча Варта запрошує Вас взяти участь в онлайн-зустрічі з психологом Ганною Молдован, спеціалізацією якої є робота з військовослужбовцями та ветеранами. 

Дата: 19 вересня 2023 року (вівторок)

Початок: 18:00

Тривалість зустрічі: 1,5 години

Тема: “Перша психологічна допомога, опрацювання травми, боротьба з панічними атаками”

Зверніть увагу, на зустрічі  буде також обговорюватися друга тема: «Відновлення та мотивація під час війни. Методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу».

Мета заходу: соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни.

Інформація про психолога: Ганна Молдован, лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна».  Освіта: НМУ ім. О.О. Богомольця, спеціальність: “Медична психологія” та Міжнародний інститут післядипломної освіти, спеціальність; “Травматерапія”. Спеціалізація психолога: робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. 

 

Для участі у заході заповніть Google форму: https://forms.gle/JQ2S8NzZ1sLYP7yc9

 

Вартість: благодійний внесок. Рахунок, щоб підтримати діяльність Української Жіночої Варти: https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard