Психолог

19 вересня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Перша психологічна допомога, опрацювання травми, боротьба з панічними атаками» (відео)

УЖВ продовжує бути на варті психоемоційного здоров’я українок, тому 19 вересня 2023 року провела онлайн-зустріч із психологом Ганною Модован, спеціалізацією якої є робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Фахівець працює лікарем-психологом в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”.  

Темою зустрічі була «Перша психологічна допомога, опрацювання травми, боротьба з панічними атаками». Психологиня розповіла про панічні атаки та методи боротьби із ними. Адже раптове відчуття сильного страху та тривоги, яке супроводжується запамороченням, задишкою та прискореним серцебиттям – це не те, з чим варто жити. Потрібно вміти приборкати ці відчуття якомога швидше.

Друга частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Жінки мали змогу поділитися тим, що їх турбує і отримати поради від досвідченого професійного лікаря-психолога. Наприкінці зустрічі вислухали слова мотивації та підтримки від Ганни Молдован.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.  

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно для жінок з метою соціальної згуртованості українців, психологічної підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти, щоб не пропустити наступну зустріч!

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard