Психолог

19 вересня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу” (відео)

19 вересня 2023 року відбулася онлайн-зустріч із психологом від ГО «Українська Жіноча Варта». 

При довготривалому інтенсивному стресі резерви організму вичерпуються, і відбувається порушення функціонування імунітету. Як цього уникнути та як навчитись стресостійкості, говорили на цій психологічній сесії.

Спікером була Ганна Молдован, лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та у Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.  

Психологиня познайомила присутніх з поняттям “стресова ситуація” та розповіла про наслідки довготривалого стресу. Крім того, вона дала дієві психологічні прийоми подолання цих наслідків, а саме як зняти нервове напруження та почуття тривоги, як сприяти розвитку впевненості та навчитись стресостійкості.

Після теоретичної частини фахівець дала змогу висловитись та задати питання, які турбували учасниць. Наприкінці зустрічі Ганна сказала жінкам слова мотивації та підтримки.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.  

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою соціальної згуртованості українців, психологічної підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти, щоб не пропустити наступну зустріч.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard