19 та 20 серпня 2023 року ГО “Українська Жіноча Варта” провела зустріч членкинь у Києві

19 та 20 серпня 2023 року команда ГО “Українська Жіноча Варта” зустрілася в Києві задля обміну думками, баченнями вибудови комунікацій та подальшого розвитку організації.

Протягом двох днів учасниці активно обговорювали питання подальшого розвитку інституційної спроможності організації, спільно шукали ефективні стратегії та шляхи вдосконалення роботи. Ця зустріч стала важливим кроком на шляху до досягнення поставлених цілей та підвищення ефективності діяльності УЖВ.

Натхненні та вмотивовані, ми почали перший місяць реалізації проєкту “Розвиток спроможностей організації задля підтримки дівчат та жінок” за підтримки та фінансування German Marshall Fund @gmfus of the United States. В ході реалізації проєкту планується оновити та суттєво покращити навички членкинь команди зі стратегічного планування та інституційного розвитку організації, а дводенна зустріч команди організації для обговорення стала першим кроком на цьому шляху.

Зустріч проводилась ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проєкту “Розвиток спроможностей організації задля підтримки дівчат та жінок” за фінансової підтримки Німецького фонду Маршалла. Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО “Українська Жіноча Варта” і не обов’язково відображає позицію Німецького фонду Маршалла».

Захід проведено в рамках програми Ukraine: Relief, Resilience, Recovery за підтримки German Marshall Fund @gmfus of the United States.

Фото

 


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard