19 листопада Українська Жіноча Варта провела в Києві вишкіл з тактичної медицини для дівчат (фото)

В Україні понад півтора року триває повномасштабна війна. Знання з тактичної медицини стали потребою для українців. Саме тому ГО “Українська Жіноча Варта” щомісяця проводить одноденні курси з надання домедичної допомоги. Цей місяц не став винятковим, і 19 листопада УЖВ провела в Києві черговий такий вишкіл.

Тренінг провела Марія Горобець – досвідчена інструкторка з тактичної медицини та домедичної підготовки для військових та цивільних, військова волонтерка, членкиня УЖВ.

Заняття складалося з теоретичної та практичної частин, а також із відповідей на питання присутніх. Зазначимо, тренінг з надання домедичної допомоги в бойових умовах для військових побудований  згідно з протоколом MARCH. Наприкінці вишколу Марія сказала слова мотивації та підтримки присутнім.  

Організатор заходу ГО “Українська Жіноча Варта” за підтримки Київської міської ради та у співпраці з заступником голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Хондою Мариною Петрівною.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам. Тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard