18 липня відбувся вебінар з психологом, на тему “Методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу” ВІДЕО

18 липня 2023 року Українська Жіноча Варта провела онлайн-зустріч з лікарем-психологом Ганною Молдован на тему “Відновлення та мотивація під час війни. Методи психічної саморегуляції під час довготривалого стресу”.

 

18 липня 2023 року відбулася зустріч з психологом від ГО «Українська Жіноча Варта». Спікером була Ганна Молдован, лікар-психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їх сімей. Освіту Ганна Молдован отримала в НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю “Медична психологія” та у Міжнародному інституті післядипломної освіти за спеціальністю “Травматерапія”.  

 

Під час зустрічі учасниці більше дізналися про стрес, його види, стадії та симптоми. Крім того, психолог більш детально приділила увагу тому, як допомогти собі та близьким під час довготривалого стресу. Після теоретичної частини, як завжди, були відповіді на питання. Жінки мали змогу запитати все, що їх турбує і отримати кваліфіковану відповідь від нашого психолога.  

 

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.  

 

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно. Ці заходи ми організовуємо для дівчат та жінок з метою соціальної згуртованості українців, психологічної підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти, щоб не пропустити наступну зустріч.

Відео


SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard