Психолог

17 жовтня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему «Перша психологічна допомога, опрацювання травми, боротьба з панічними атаками» (відео)

УЖВ продовжує бути на варті психоемоційного здоров’я українок, тому 17 жовтня 2023 року провела онлайн-зустріч із психологом Ганною Модован, спеціалізацією якої є робота з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин. Фахівець працює лікарем-психологом в Центрі психічного здоров’я та реабілітації «Лісова Поляна». Освіту Ганна отримала за спеціальностями “Медична психологія” та “Травматерапія”.  

Темою зустрічі була «Перша психологічна допомога, опрацювання травми, боротьба з панічними атаками». Перша психологічна допомога (ППД) – це сукупність загальнолюдської підтримки та практичної допомоги ближнім, які відчувають страждання та потребу. ППД призначена для зменшення первинного дистресу, спричиненого травматичними подіями, та сприяння короткотривалому та довгостроковому адаптивному функціонуванню та подоланню проблеми. До речі, дистрес – це стан, при якому людина не в змозі повністю адаптуватися до стресових ситуацій та спричинених ними наслідків і проявляє дезадаптивну поведінку. Про це та інші корисні речі розповіла психолог під час зустрічі. Крім того, фахівець дала дієві методи надання ППД рідним та знайомим.

Друга частина зустрічі, вже звично, – відповіді на питання. Жінки мали змогу поділитися тим, що їх турбує і отримати поради від досвідченого професійного лікаря-психолога. Наприкінці зустрічі вислухали слова мотивації та підтримки від Ганни Молдован.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.  

Зустрічі з психологом УЖВ проводить регулярно для жінок з метою соціальної згуртованості українців, психологічної підтримки та допомоги під час війни. Слідкуйте за анонсами в соцмережах Української Жіночої Варти, щоб не пропустити наступну зустріч!

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard