16 травня Українська Жіноча Варта і Tana Sribna провели в Києві Жіноче коло (фото)

16 травня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели щотижневе Жіноче коло для підтримки українок. 

Цього разу Жіноче коло було дивовижним! Адже почалося з того, що передали 13 льоль новим дітям України, а також маленьким українцям, які прогулюються біля Публічної бібліотеки імені Лесі Українки, м. Київ, де проходять наші зустрічі! Не забувайте, що творити диво своїми руками легко! Долучайтесь до нашого свята життя!

Рукоділля – це не просто цікаве заняття, а й вельми корисна справа! Саме приємна робота руками дозволить вам забути про свою тривожність і вирівняти психоемоційний стан. Тому після зустрічі з дітками та їхніми мамами ми повернулися до нашого вже звичного місця – в бібліотеку імені Лесі Українки м. Київ та продовжили творити дива: вишивали, кроїли нові льолі, спілкувались і святкували життя. Дякуємо ЗСУ за таку можливість!

Ведучою Жіночих кіл підтримки є наша чудова, незмінна Tana Sribna бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», а також магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Українська Жіноча Варта та Tana Sribna чекають вас наступного четверга! (Детальна інформація про зустріч та реєстрація за посиланням)

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard