16 листопада Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

16 листопада ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Під час війни стреси стали нашими супутниками, але це не означає, що з психологічним виснаженням не можна ефективно боротися. Одним із дієвих методів боротьби є рукоділля – адже воно сприятливо діє на нервову систему, психіку і загалом позитивно впливає на людину. Саме тому зустрічі Жіночого кола проходять щочетверга. На цьому тижні жінки підбивали підсумки 13-го “Льолямарафону” та продовжували вишивати сорочки для захисників. 

Вже звично зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тетяна Серебреннікова (Tana Sribna) – бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка і організаторка всеукраїнських культурно-просвітницьких та арттерапевтичних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Руками мами», «Льолямарафон» та ін., магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас у Жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard