16 грудня 2023 р. відбулося інклюзивне свято «Зустріч святого Миколая на балу у Дракоші» (фото)

Українська Жіноча Варта взяла участь в організації інклюзивного родинного свята-казки для родин ВПО з малюками до 3-х років та сімей, що виховують дітей з інвалідністю, що відбулося в суботу 16 грудня 2023 року. 

Дітей очікувала казкова історія, яка втілилася як костюмований бал Драконів. Кожен із запрошених мав можливість перевтілитись на героїв чарівного дійства і прожити в обіймах Дракоші щасливі години.

Гості потрапили до атмосферної печери, в яку, за допомогою нових технологій, телепортували святого Миколая разом із його хатинкою. 

Модельєри Дракоші навчили дітей створювати собі вбрання з італійського гофропаперу, а гримери довершили аквагримом образ драконенят для балу. Його кондитери пригощали чарівними десертами у вигляді грибів, моху, каміння та павутиння. А фотографи та репортери Дракоші зробили свято незабутнім!

Родзинкою свята став телеміст із родинами в різних містах та селах України, які не змогли приїхати на бал. 

ГО “Українська Жіноча Варта” також долучилась до підготовки цього свята, надавши різнопланову допомогу та підтримку. Крім того, УЖВ передали для малечі книги з казкотерапії та смаколики.

Мета проведення заходу – створення простору для емоційного розвантаження та підтримки; сприяння адаптації родин ВПО з малятами до 3-х років та сімей, що виховують дітей з інвалідністю.

Організатор заходу – Громадська організація «ЛІТАЙ». Фото взяті з Facebook-сторінки ГО “Літай”.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard