15 серпня Українська Жіноча Варта провела вебінар з психологом на тему: “Методи стабілізації в кризовому стані” (відео)

15 серпня ГО “Українська Жіноча варта” провела для жінок онлайн-зустріч із психологом Ганною Ємцевою на тему “Методи стабілізації в кризовому стані”. Метою зустрічі є соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни.

Запрошений спікер, Ганна Ємцева, освіту отримала у Київській національній академії внутрішніх справ, за спеціалізацією “Психологія. Магістр”. Наразі Ганна працює практичним психологом у Центрі психічного здоров’я та реалізації “Лісова Поляна “. Крім того, вона психолог-консультант програми “СЕТА”. Спеціалізація фахівця: робота з військовослужбовцями, ветеранами та їх сім’ями. 

Під час зустрічі фахівець розповіла присутнім про психологічний стан людини, яка пережила травму, знаходиться у важких життєвих ситуаціях, втратила близьку людину або зазнала емоційно чи фізично виснажливих подій. Потім психолог познайомила з методами, які допоможуть привести людину у стабільний психічний стан, розповіла про управління диханням, управління тонусом м’язів та рухами; візуалізацію.

Після теоретичної частини всі охочі мали змогу запитати те, що їх турбує або не зрозуміло в межах цієї зустрічі і отримати професійну відповідь спеціаліста.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

УЖВ регулярно проводить для дівчат та жінок онлайн-зустрічі з психологом на найактуальніші теми сьогодення. Всі бажаючі, хто не встиг приєднатися до зустрічі цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Щоб не пропустити – слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard