15 лютого Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

15 лютого 2024 року ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова зустрілися з жінками у теплій приємній атмосфері, щоб поспілкуватися та зайнятися рукоділлям.

З емоційним вигоранням може зіткнутися кожен. Це психоемоційний стан, коли почуваєшся абсолютно виснаженою, не маєш ані фізичних сил, ані зацікавленості щось робити. У цьому стані людина відчуває стрес та стає менш продуктивною, що може негативно позначитися на багатьох сферах її життя. Але якщо своєчасно застосувати ефективні способи боротьби з цією проблемою, то можна повернути радість.

Одним із дієвих методів боротьби є рукоділля – адже воно заспокійливо діє на нервову систему, психіку й загалом позитивно впливає на людину. Саме тому щочетверга  проходять зустрічі Жіночого кола. 

Цього тижня у приємній теплій атмосфері жінки шили льолі для нових людей України, вишивали, читали та спілкувалися. 

Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Чекаємо вас наступного четверга в теплому жіночому колі з Tana Sribna.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard