15 червня Українська Жіноча Варта провела захід «Мама і Я: Спільна Майстерня» в УЖВ ХАБ Бородянка (фото)

Українська Жіноча Варта 15 червня 2024 року організувала новий захід під назвою «Мама і Я: Спільна Майстерня». Батьки та діти могли створювати спільні малюнки та насолоджуватися творчим процесом разом. Ця незабутня подія об’єднала родини, дозволяючи їм провести разом час із користю та створити спільні мистецькі шедеври.

Дитинство минає дуже швидко, і саме зараз є нагода дарувати дітям увагу та любов, тому так важливо спільно проводити час. Тож захід «Мама і Я: Спільна Майстерня» став ідеальною  можливістю для батьків та дітей насолодитися спільною творчістю та зміцнити родинні зв’язки.

Цього разу батьки та діти разом створювали малюнки, використовували різноманітні матеріали та техніки. Вони мали можливість ділитися своїми ідеями, вчитися новим художнім прийомам та насолоджуватися творчим процесом. Така діяльність не лише розвивала креативність, але й покращила комунікацію та взаєморозуміння між батьками та дітьми.

Захід отримав численні позитивні відгуки. «Це був неймовірний досвід для мене та мого сина. Ми багато дізналися один про одного та створили спільний малюнок, який ми розмістимо на почесному місці для нагадування про цей чудовий день», поділилася пані Оксана, одна з мам-учасниць.

Захід «Мама і Я: Спільна Майстерня» ще раз довів, наскільки важливо проводити час із дітьми, створюючи спільні спогади та розвиваючи їхній потенціал.

Українська Жіноча Варта висловлює вдячність усім, хто приєднався до цієї події. І з нетерпінням чекає вас на наступних тренінгах та вишколах в онлайн- і офлайн- форматах, які обіцяють бути не менш захоплюючими та корисними! Тож слідкуйте за анонсами в соцмережах УЖВ й долучайтесь до нашого наступного заходу!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka