14 жовтня – річниця створення ГО “Українська Жіноча Варта”!

14 жовтня – річниця створення ГО “Українська Жіноча Варта”! У 2014 році всі ми переосмислили цінність понять “безпека”, “суверенітет” та “незалежність”. І саме 2014 став роком створення УЖВ.

УЖВ – це не лише про жіночий рух опору зовнішньому ворогу, це про підтримку та допомогу одна одній та тим, хто цього потребує. Основні принципи УЖВ: Довіра, Безпека, Співпраця, Солідарність, Порука.

З 2014 року УЖВ провела навчання та вишколи для понад 65 тисяч українок, щоб у кризових ситуаціях жінки об’єднувалися, знали, що робити, як вижити і за можливості чинили опір ворогу.

Усі членкині нашої організації – це єдиний механізм, який працює злагоджено та добре на благо нашої країни. Бажаємо кожній з нас креативності, свіжих сил та енергії. Нехай кожен день приносить нові ідеї та купу варіантів, як їх втілити в життя. Нехай наша велика сім’я завжди буде згуртованою між собою та непереможною перед обличчям ворога!

Тільки спільними зусиллями ми можемо збудувати сильну незалежну європейську державу! З днем народження, Українська Жіноча Варто!

Слава Україні!

Героям слава!

Хай живе УЖВ!


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard