13 жовтня Українська Жіноча Варта провела онлайн-тренінг “Організація та фінансування власного бізнесу”

13 жовтня ГО “Українська Жіноча Варта” провела чергове онлайн-навчання з організації та фінансування власного бізнесу під час воєнного стану. Цей захід з фінансової грамотності для жінок, метою якого є розширити коло можливостей для українок, навчити їх соціальної згуртованості та самозайнятості, Українська Жіноча Варта провела не вперше.

Спікером було запрошено чудову лекторку Олену Пурденко – кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та фінансів підприємства Державного торгово-економічного університету.

На тренінгу “Організація власного бізнесу” учасниці дізналися про сутність поняття сучасного бізнесу, підприємницьке мислення, маркетинг на стартап-ринку, податкову систему, а також про особливості створення бізнесу в умовах воєнного стану.

Незважаючи на короткий термін навчання, учасницям вдалося освоїти деякі практичні навички та зрозуміти, у якому напрямі рухатися щодо формування та удосконалення знань з економічної безпеки жінок, а також як використовувати переваги соціальної згуртованості.

УЖВ регулярно проводить такі навчання. Усі охочі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими анонсами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard