Психолог

12 жовтня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Методи стабілізації в кризовому стані” (відео)

12 жовтня 2023 року ГО “Українська Жіноча варта” провела для жінок онлайн-зустріч із психологом Ганною Ємцевою на тему “Методи стабілізації в кризовому стані”. Метою цієї зустрічі є соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка жінок та допомога під час війни.

Спеціалізація психолога – робота з військовослужбовцями, ветеранами та їхніми родинами. Наразі Ганна працює практичним психологом у Центрі психічного здоров’я та реалізації “Лісова Поляна”. Крім того, вона психолог-консультант програми “СЕТА”. 

Криза – стан людини при блокуванні її цілеспрямованої життєдіяльності в даний момент розвитку особистості. І теоретики, і практики вважають, що в ситуації кризи при спробі опанування стресового стану людина переживає певний вид фізичного та психологічного перевантаження. Емоційна напруга та стреси можуть призвести до зриву та погіршення виконання життєвих функції. Дуже важливо вчасно розпізнати кризу та якомога швидше її подолати, тому психолог запропонувала присутнім методи, які допоможуть привести людину у стабільний психічний стан, розповіла про управління диханням, візуалізацію, управління тонусом м’язів та рухами.

Після теоретичної частини всі охочі мали змогу запитати те, що їх турбує або не зрозуміло в межах цієї зустрічі та отримати професійну відповідь спеціаліста.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

УЖВ регулярно проводить для дівчат та жінок онлайн-зустрічі з психологом на найактуальніші теми сьогодення. Всі охочі, хто не встиг приєднатися до зустрічі цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Щоб не пропустити, слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard