12 жовтня Українська Жіноча Варта провела у Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

12 жовтня ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Емоційне вигорання – синдром постійної втоми та емоційного виснаження. Чекати, коли ваш емоційний стан самостійно прийде в норму, не варто. Краще шукати ресурси для відновлення. Саме для того, щоб відновити ресурси та поділитись методами боротьби з психологічним вигорання відбулася ця зустріч.

Одним із кращих способів профілактики емоційного виснаження є рукоділля, то жінки окрім приємної розмови займалися вишиванням. Слід зазначити, що крім вишитих сорочок для захисників, вдячного зворотного зв’язку від них, жінки за майже рік такого живого спілкування в жіночому колі заприятелювали, і таким чином покращують комунікацію як всередині родин військовослужбовців, так і між родинами, де жінка наснажується спілкуванням з іншими жінками, не горює, а вірить і творить руками вишиту сорочку-оберіг для рідної людини. У цей самий час відбувається популяризація традиційного українського рукоділля вишивання як арттерапії та соціокультурної реабілітації; мотивація військовослужбовців зростає на тлі стабільної психіки і зайнятості жінки родини в тилу і завдяки отриманню рукотворних оберегів, які дають відчуття того, що вдома їх люблять і чекають; оздоровлення психологічної атмосфери в громаді тощо.

Зустріч, вже звично, відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тетяна Серебреннікова (Tana Sribna) – бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка і організаторка всеукраїнських культурно-просвітницьких та арттерапевтичних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Руками мами», «Льолямарафон» та ін., магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

На зустрічі, окрім психологічної підтримки та рукоділля, присутні дізналися більше про музеї Переяслав, запланували краєзнавчу поїздку в «місто музеїв» 20 жовтня, дізналися про активності Університету 3-го віку, читали книги і згадували прекрасних людей, які поруч, і як важливо проживати кожен момент життя на повну. Крім того, передали льолі для дітей, народжених під час війни, і вже почали шити наступні.

Зустріч проводиться ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. 

ГО “Українська Жіноча Варта” і Tana Sribna чекають вас у жіночому колі наступного четверга!

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard