12 серпня Українська Жіноча Варта провела вишкіл “Самооборона для жінок” та психологічну реабілітацію у с. Бородянка (фото)

12 серпня у Палаці культури у селищі Бородянка жінки та дівчата пройшли вишкіл з самооборони та поспілкувалися на тему психологічної реабілітації. 

Тренером курсу з самооборони є наш сенсей Віктор Краєвський, головний інструктор ШССО «ЯСЕН» та УВВ, засновник і керівник Школи воїнських мистецтв, Голова представництва Німецького союзу дзю-дзюцу в Україні. Карате Сютокан – 2 Дан (Україна). Джіу-Джітсу – 3 Дан (Україна). Дзю-Дзютсю – 4 Дан (Німеччина). Айкідо/Фйкікан – 4 Дан (Японія).

Заняття з самооборони складалося з лекції та практичних вправ. Адже лекційні знання анатомічних особливостей нападника та правильний вибір позиції при захисті від нападу так само важливі, як і практичні знання прийомів самооборони. 

Під час практичної частини, учасниці вчилися захищатися від ударів та захватів, а також відпрацювали нанесення ударів нападнику. Для закріплення знань та навичок дівчат розділили на групи для відпрацювання різних можливих сценаріїв захисту при нападі. Крім того, жінки зробили вправи для подолання психологічного бар’єру та страху перед наданням опору. 

По закінченню заняття присутні отримали нові знання та сертифікати учасників вишколу з самооборони.

Нагадаємо️, що мета цього курсу – навчити жінок прийомам самозахисту, соціально згуртувати українців, підтримати та допомогти під час війни.

Українська Жіноча Варта регулярно проводить різні вишколи для дівчат і жінок. Ми й надалі плануємо навчати українок необхідним навичкам – тож слідкуйте за нашими анонсами в соцмережах УЖВ і долучайтесь до нас!

Цей захід проведено  ГО УЖВ завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди Посольства Великої Британії, погляди Crown Agents, International Alert та Crown Agents in Ukraine.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard