Психолог

11 вересня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему “Регулювання власного стану: емоції, енергія, думки” (відео)

11 вересня 2023 року відбулася онлайн-зустріч із психологом на тему “Регулювання власного стану: емоції, енергія, думки” від ГО «Українська Жіноча Варта».

Управління емоціями та думками – це необхідна навичка для кожної сучасної людини. Саме з цього розпочалася теоретична частина нашої зустрічі з психологом. Фахівець розповіла, як підвищити свій рівень емоційного інтелекту – бо саме завдяки йому ми можемо керувати своїми емоціями, думками, почуттями та енергією. Крім того, вона дала дієві методи регулювання свого психоемоційного стану.

Під час другої частини зустрічі психолог дала можливість всім охочим висловитись і задати питання, які їх турбують в межах цієї зустрічі. Наприкінці зустрічі жінки почули слова підтримки та мотивації. 

Зазначимо, спікером було запрошено Ганну Ємцеву. Спеціаліст отримала освіту в Київській національній академії внутрішніх справ, за спеціалізацією “Психологія. Магістр”. Наразі Ганна – практичний психолог в Центрі психічного здоров’я та реабілітації “Лісова Поляна“, крім того, психолог-консультант програми “СЕТА“. Спеціалізація фахівця – робота з військовослужбовцями, ветеранами та їхніми родинами.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

Нагадаємо, мета заходу – соціальна згуртованість українців, психологічна підтримка та допомога під час війни. 

Онлайн-зустрічі з психологом, а також ще багато інших цікавих та корисних онлайн- та офлайн-заходів для жінок, УЖВ проводить регулярно. Слідкуйте за анонсами в наших соцмережах, щоб не пропустити наступну зустріч!

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard