Психолог

11 вересня Українська Жіноча Варта провела вебінар із психологом на тему: “Методи стабілізації в кризовому стані” (відео)

11 вересня ГО “Українська Жіноча варта” провела для жінок онлайн-зустріч із психологом Ганною Ємцевою на тему “Методи стабілізації в кризовому стані”. Метою цієї зустрічі є соціальна згуртованість українок, психологічна підтримка жінок та допомога під час війни.

Психологом на цій зустрічі була Ганна Ємцева, спеціалізацією якої є робота з військовослужбовцями, ветеранами та їхніми родинами. Наразі Ганна працює практичним психологом у Центрі психічного здоров’я та реалізації “Лісова Поляна”. Крім того, вона психолог-консультант програми “СЕТА”. 

Фахівець розпочала зустріч зі знайомства присутніх із поняттям та факторами виникнення кризового стану. Кризовий стан – це важкий період у житті людини, коли вона зіткнулася зі складністю, стресом або невдачею. Дуже важливо вчасно розпізнати цей стан та якомога швидше його подолати, тому психолог запропонувала присутнім методи, які допоможуть привести людину у стабільний психічний стан, розповіла про управління диханням, управління тонусом м’язів та рухами; візуалізацію.

Після теоретичної частини всі охочі мали змогу запитати те, що їх турбує або не зрозуміло в межах цієї зустрічі і отримати професійну відповідь спеціаліста.

Зустріч проводилася ГО “Українська Жіноча Варта” в межах проекту “Стійкість” за підтримки Європейського Союзу та ERIM. А також за підтримки Управління з питань гендерної рівності КМДА.

УЖВ регулярно проводить для дівчат та жінок онлайн-зустрічі з психологом на найактуальніші теми сьогодення. Всі охочі, хто не встиг приєднатися до зустрічі цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Щоб не пропустити, слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах.

Відео


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard