11 травня Українська Жіноча Варта провела для майбутніх першокласників та їхніх батьків збори “Підготовка до школи” (фото)

У суботу 11 травня в УЖВ ХАБ Бородянка відбулись імпровізовані батьківські збори «Підготовка до школи», на яких батьки Бородянської ОТГ змогли отримати для себе відповіді щодо сучасної програми підготовки до школи для першачків.

На зустрічі в нашому осередку батьки дізналися, які знання необхідні для успішного вступу дитини до школи та які навички вони зможуть отримати під час занять у просторі ХАБу.

Ми представили попередній розгорнутий розклад занять, де вказані предмети та активності програми підготовки, а також необхідний час опанування дітками цих програм.

Окремо зауважимо, що важливо розвивати соціальні навички майбутніх школярів. Вони повинні вчитися спілкуватися, працювати в команді та розвивати емоційний інтелект. А ще варто допомагати дитині розвивати мовлення та комунікативні навички перед вступом до школи.

Батьки майбутніх школярів дізналися про важливість психологічної готовності маленьких вступників. А саме про те, як дитина відноситься до ідеї піти до школи, які можливі перешкоди або страхи вона може мати, та як їх подолати.

Ще на зустрічі батькам першачків нагадали про те, які профілактичні заходи слід вживати для збереження здоров’я дитини в школі та під час занять «Підготовки до школи» в УЖВ ХАБ Бородянка.

Виходячи з власного педагогічного досвіду, наша фахівчиня запропонувала індивідуальний підхід, виходячи з того, як дитина реагує на певні види активностей та як можна підлаштувати програму підготовки до її потреб. Розказала про роль батьків у успішному старті: як батьки можуть підтримати дитину під час переходу до школи та як позитивно впливати на її навчання та розвиток.

Це лише декілька ключових пунктів, які обговорювали на наших батьківських зборах із підготовки до школи. Головне батьки отримали всю необхідну інформацію для успішної підготовки своєї дитини до нового етапу в житті. 

Будемо раді бачити вас та ваших діток на заняттях «Підготовка до школи», щоб разом працювати над розвитком наших дошкільнят в УЖВ ХАБ Бородянка!

Чекаємо на вас всіх!

ФОТО


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard

https://t.me/uwghub.org_borodianka