11 січня Українська Жіноча Варта провела в Києві зустріч для психологічної підтримки жінок (фото)

11 січня ГО “Українська Жіноча Варта” і Тетяна Серебреннікова провели зустріч у теплій приємній атмосфері для психологічної підтримки жінок.

Коли в країні війна, то люди перебувають у стані постійного стресу. Вони переживають за життя своє та близьких, постійно читають тривожні новини, непокояться про майбутнє. Все це перевантажує психіку та нервову систему і спричиняє емоційну втому, яку часто також називають емоційним вигоранням. Саме для того, щоб подолати його, й проводяться такі зустрічі.

Одним із найкращих способів профілактики емоційного виснаження є рукоділля, то жінки окрім приємної розмови займалися вишиванням.

Цього разу на Жіночому колі створювали Льолю орнаментами, які вишивала Леся Українка для свого похресника та племінника Михайлика Кривинюка. Крім рукоділля, були розмови про родинне, натхнення метафорично-асоціативними картами Альони Райда і ляльками Наталії Семенюк.

Зустріч відбулась у київській Публічній бібліотеці імені Лесі Українки. Спікеркою заходу була неймовірна Тана Срібна – ведуча кіл підтримки, бібліотекарка, вишивальниця, мама, членкиня УЖВ з 2014-го року, авторка та організаторка всеукраїнських соціокультурних проєктів, таких як «Вишивка етнографічна», «Гадяцька сорочка», «Вишитий одяг видатних українців» «Руками мами», «Льолямарафон», «Оберегова вишита сорочка», «Вишиті болем», учасниця проєктів «Сорочка для захисника», «Переяславська сорочка», магістрантка кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard