11 листопада Українська Жіноча Варта провела онлайн-тренінг “Навчання ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними предметами”

У суботу, 11 листопада 2023 року, ГО “Українська Жіноча Варта” провела навчання з протимінної безпеки в онлайн-форматі. Тема зустрічі: “Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами (протимінна безпека)”. 

Годинний тренінг в онлайн-форматі об’єднав жінок з усієї України. Учасниці отримали важливу інформацію про виживання в міських умовах під час воєнного стану, а також про вибухонебезпечні засоби та території, де вони можуть розміщуватися. Це знання, які можуть врятувати життя їм та їхнім близьким. 

Спікерами на зустрічі були сертифікована інструкторка з протимінної безпеки УЖВ і HALO TRUST Вікторія Філд та голова ГО “Українська Жіноча Варта” Олена Білецька.

Тренінг розпочався з інформації про виживання в міських умовах під час воєнного стану. А саме про принципи виживання, тактику (план дій), навички та спорядження.

Далі йшлося саме про навички, пов’язані з протимінною безпекою. А саме про потенційно забруднені території, ризики, які несуть вибухонебезпечні предмети, як уберегтися від цих ризиків, про правила та дії, а також про те, як убезпечити своїх рідних.

Наприкінці навчання спікери відповіли на всі питання учасниць та дали їм професійні поради. 

Українська Жіноча Варта планує й надалі регулярно проводити різні корисні навчання та тренінги. Усі бажаючі, хто не встиг приєднатися до навчання цього разу, можуть зареєструватись на наступний захід. Слідкуйте за нашими новинами на сайті УЖВ, у соцмережах та месенджерах. 

Фото


Ukrainian Women’s Guard

SUPPORT US

Donate to Ukrainian Women’s Guard PayPal mail:    [email protected]

DONATE ⇒https://www.uavarta.org/zrobiti-vnesok/

Subscribe to our channels and pages:

https://www.facebook.com/UkrZhinochaVarta

https://t.me/UWguardNewsEN

https://t.me/zhinkavarta

https://t.me/uaguard

https://instagram.com/ukrainianwomens_guard